Filezilla klas├Âr Listesi Al─▒namad─▒ Hatas─▒ ├ç├Âz├╝m├╝

Geri

Firmam─▒zdan sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z hosting veya reseller ürünü için FTP ba─člant─▒s─▒nda klasör listesi al─▒namad─▒ sorunu ile kar┼č─▒la┼č─▒yorsan─▒z büyük ihtimal ile filezilla program─▒n─▒n ocak ay─▒ güncellemesinden dolay─▒d─▒r. Filezilla güncelleme sonras─▒ baz─▒ yenilikler getirerek farkl─▒ sunucular üzerinde ba─člant─▒ sorunlar─▒ ya┼čatmaya neden oldu. Sorunu a┼ča─č─▒daki ad─▒mlar─▒ uygulayarak kolayca çözebilirsiniz.

1- Filezilla program─▒n─▒z─▒ ba┼člatt─▒ktan sonra sol üst kö┼čede bulunan 
Site Yöneticisini Aç─▒n isimli butona t─▒kl─▒yorsunuz.
2- Ard─▒ndan aç─▒lacak bölümde ba─člant─▒ yapaca─č─▒n─▒z site kay─▒tl─▒ de─čilse Site Ekleyin bölümüne t─▒kl─▒yorsunuz ve ayarlar de─či┼čtirilebilir hale geliyor. Resimde de görüldü─čü gibi Sunucu bölümüne IP adresiniz veya ftp.xxxx.com olarak site isminizi belirtiyorsunuz. Burada önemli olan nokta ┼×ifreleme bölümündeki "Yaln─▒z düz FTP kullan─▒ls─▒n(dü┼čük güvenlik)" seçene─čini seçmektir. Böylece son yap─▒lan güvenlik ayarlar─▒n─▒ basite indirgeyerek sorunsuz ba─člant─▒ sa─člayacaks─▒n─▒z. Ard─▒ndan kullan─▒c─▒ ad─▒ ve ┼čifrenizi belirterek Ba─član─▒n butonuna t─▒klayarak sorunsuz ba─člant─▒ gerçekle┼čtirebiliyorsunuz. E─čer yinede sorun ya┼č─▒yorum ba─člant─▒ kuram─▒yorum diyorsan─▒z Filezilla Client -> Düzenleyin -> Ayarlar -> Ba─člant─▒ -> Ftp içindeyken Aktar─▒m Kipi‘ni aktif yaparak deneyin.

Alternatif olarak farkl─▒ bir FTP program─▒ kullanmak istiyorsan─▒z FlashFXP program─▒n─▒ öneriyoruz. FlashFXP program─▒n─▒BURADAN indirebilirsiniz.